0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Brazil Campeonato Brasileiro B
Tombense MG
۱
۰
EC Bahia
Finished
۰۲:۳۰
Criciuma EC
۰
۱
Cruzeiro MG
Finished
۰۵:۰۰
  Republic of Korea K-League 1
Jeonbuk Hyundai Motors FC
-
-
Jeju United
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Suwon City
-
-
Ulsan Hyundai Horang-i
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
FC Seoul
۲
۲
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۲:۰۰
  Japan J League
Sanfrecce Hiroshima
۱
۰
Nagoya Grampus Eight
Finished
۰۹:۳۰
Avispa Fukuoka
۰
۰
Urawa Red Diamonds
inprogress
۱۲:۳۰
  Ecuador Copa Ecuador
Universitario Pillaro
۰
۰
CA Samborondon
Finished
۰۰:۳۰
  United States USL Championship
Las Vegas Lights
۰
۱
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۶:۳۰
New York Red Bulls II
۱
۲
Birmingham Legion FC
Finished
۰۳:۳۰
Atlanta United II
۰
۰
Orange County SC
Finished
۰۴:۰۰
  Japan L1 League Women
NGU Nagoya FC (W)
۱
۱
AS Harima Albion (W)
Finished
۰۸:۳۰
Cerezo Osaka Sakai (W)
۱
۰
Orca Kamogawa FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
FC Seagulls Yokohama (W)
۳
۰
Angeviolet Hiroshima (W)
Finished
۱۰:۳۰
Nittaidai Nippon Scu (W)
۱
۰
Speranza Takatsuki FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Seoul E-Land FC
۰
۰
Daejeon Citizen
inprogress
۱۴:۰۰
FC Anyang
۰
۰
Gyeongnam FC
inprogress
۱۴:۰۰
Busan I. Park
۰
۳
Gwangju FC
Finished
۱۱:۳۰
  Japan J2 League
Roasso Kumamoto
۱
۱
Ventforet Kofu
Finished
۰۸:۳۰
Tokyo Verdy 1969
۱
۰
Omiya Ardija
inprogress
۱۳:۳۰
  Australia A-League
Melbourne City FC
-
-
Western United
بازی شروع نشده است
۱۴:۱۵
  Chile Primera B
CD Santa Cruz
۲
۰
Santiago Wanderers
Finished
۰۲:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Agropecuario
۱
۱
Brown de Adrogue
Finished
۰۳:۴۰
Independiente Rivadavia
۲
۰
CA Estudiantes Caseros
Finished
۰۱:۳۰
  Australia NPL Queensland
Brisbane City
۲
۲
Peninsula Power
Finished
۰۹:۳۰
Queensland Lions SC
۳
۰
Capalaba
inprogress
۱۳:۳۰
Eastern Suburbs
۰
۰
Brisbane Olympic FC
بازی شروع نشده است
۱۱:۴۵
  Australia NPL South Australia Women
Adelaide Comets (W)
۸
۲
Adelaide City (W)
Finished
۱۲:۱۵
  Australia NPL Victoria
Port Melbourne Sharks SC
۱
۲
Hume City
Finished
۱۲:۰۰
Avondale FC
۱
۱
Melbourne Knights
Finished
۰۹:۳۰
Dandenong City
۱
۲
St Albans Saints
Finished
۱۱:۱۵
Altona Magic
۰
۴
Green Gully Cavaliers SC
inprogress
۱۲:۳۰
South Melbourne FC
۱
۲
Bentleigh Greens SC
inprogress
۱۳:۱۵
Dandenong Thunder SC
۰
۱
Heidelberg United
inprogress
۱۳:۳۰
  Ecuador Serie A
Gualaceo SC
۱
۴
Aucas
Finished
۰۴:۳۰
  Japan J4 League
Suzuka Unlimited
۰
۲
Verspah Oita
Finished
۰۸:۳۰
FC Osaka
۳
۲
Kochi United SC
Finished
۰۸:۳۰
Kagura Shimane FC
۰
۱
Veertien Mie
Finished
۰۸:۳۰
Criacao Shinjuku
۱
۳
Honda Lock
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Brisbane City (W)
۲
۲
Logan Lightning (W)
Finished
۰۷:۰۰
Capalaba (W)
۱
۱
Souths United NPL (W)
inprogress
۱۳:۰۰
Peninsula Power (W)
۰
۰
Western Pride FC (W)
inprogress
۱۱:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Seoul Jungnang
۱
۲
Pyeongchang FC
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Western Australia State League 1
Mandurah City
۹
۲
Forrestfield United
Finished
۱۱:۳۰
Rockingham City
۲
۳
Dianella White Eagles
Finished
۱۱:۳۰
Subiaco AFC
۰
۰
Joondalup United
Finished
۱۱:۳۰
Fremantle City FC
۰
۱
Kingsway Olympic
Finished
۱۱:۳۰
UWA Nedlands
۰
۳
Western Knights SC
Finished
۱۱:۳۰
  Honduras Reserve League
Motagua Reserves
۴
۰
CD Victoria La Ceiba Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Honduras Progreso Reserves
۱
۰
CD Olimpia Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Real Espana Reserves
۱
۰
CD Vida Reserves
Finished
۰۱:۳۰
  Japan J3 League
Giravanz Kitakyushu
۰
۱
Yokohama S.C.C
Finished
۰۹:۳۰
  India Chennai Senior Division
RBI
۰
۱
Arrows FC
inprogress
۱۳:۰۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
Warners Bay FC (W)
۰
۱
Newcastle Olympic (W)
inprogress
۱۳:۳۰
  Poland III Liga
LKS Lodz II
۳
۱
Unia Skierniewice
inprogress
۱۳:۳۰
Baltyk Gdynia
-
-
ZKS Kluczevia
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Australia NPL South Australia
Sturt Lions
۱
۱
Adelaide United NPL
Finished
۱۰:۰۰
North Eastern Metro Stars
۲
۰
Adelaide Olympic
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Comets
۴
۱
West Torrens Birkalla
Finished
۱۰:۰۰
South Adelaide
۱
۱
White City Woodville
Finished
۱۰:۰۰
Croydon Kings
۳
۰
Cumberland United
Finished
۰۹:۳۰
  Poland IV Liga
Granit Roztoka
۲
۱
Iskra Ksieginice
inprogress
۱۳:۳۰
KTS-K Luzino
۰
۰
Kaszubia Koscierzyna
inprogress
۱۳:۳۰
  Slovakia U19 Liga
MFK Ruzomberok U19
۰
۱
AS Trencin U19
inprogress
۱۳:۳۰
FK Dukla Banska Bystrica U19
۰
۰
FK Senica U19
inprogress
۱۳:۳۰
MSK Zilina U19
۱
۰
Zp Sport Podbrezova U19
inprogress
۱۳:۳۰
Spartak Trnava U19
۳
۰
FC Nitra U19
inprogress
۱۳:۳۰
FK Poprad U19
۱
۱
MFK Zemplin Michalovce U19
inprogress
۱۳:۳۰
Slovan Bratislava U19
۰
۰
FC Petrzalka U19
inprogress
۱۳:۳۰
  Croatia U19 League
NK Osijek U19
۳
۳
NK Dugopolje U19
inprogress
۱۲:۳۰
NK Slaven Belupo Koprivnica U19
۲
۰
NK Varazdin U19
inprogress
۱۲:۳۰
Bjelovar U19
۱
۰
HNK Gorica U19
inprogress
۱۲:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Burleigh Heads
۵
۱
Tallebudgera Valley FC
Finished
۱۱:۳۰
The Lakes
۵
۲
Centenary Stormers
inprogress
۱۲:۳۰
Pine Hills
۳
۰
Mount Gravatt Hawks
inprogress
۱۲:۳۰
  Republic of Korea K3 - League
Changwon City
۰
۱
Yangju Citizen
Finished
۱۰:۳۰
Mokpo City
۲
۳
Gangneung City
Finished
۱۰:۳۰
Gimhae City
-
-
Cheongju City FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  United States NWSL
Orlando Pride SC (W)
۲
۲
Washington Spirit (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Australia NPL Capital Territory
O'Connor Knights
۴
۳
West Canberra Wanderers FC
Finished
۰۹:۳۰
Monaro Panthers FC
۵
۰
Belconnen United
inprogress
۱۲:۱۵
  Australia NPL Victoria 2
Manningham United Blues
۱
۱
Langwarrin SC
Finished
۰۹:۳۰
Werribee City
۰
۴
Moreland Zebras
Finished
۰۹:۳۰
North Geelong Warriors
۱
۰
Moreland City FC
Finished
۰۹:۳۰
Brunswick City
۱
۱
Goulburn Valley Suns
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL Victoria U21
South Melbourne U21
۲
۰
Bentleigh Greens U21
Finished
۰۷:۴۵
Dandenong City SC U21
۴
۱
St. Albans Saints U21
Finished
۰۸:۴۵
Altona Magic U21
۳
۰
Green Gully U21
Finished
۱۰:۳۰
Dandenong Thunder U21
۳
۰
Heidelberg United U21
Finished
۱۱:۳۰
Avondale Heights U21
۰
۲
Melbourne Knights U21
Finished
۰۶:۴۵
Port Melbourne U21
۰
۱
Hume City U21
inprogress
۱۴:۰۰
  Mexico Liga MX Femenil
Chivas Guadalajara (W)
۱
۱
Monterrey (W)
Finished
۰۶:۳۶
  Chile Primera Division
Curico Unido
۳
۰
Coquimbo Unido
Finished
۰۵:۰۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Universidad O&M FC
۱
۰
San Cristobal
Finished
۰۲:۳۰
  Fiji Cup
Lautoka
۰
۰
Rewa FC
inprogress
۱۲:۳۰
Ba FC
۲
۱
Tailevu Naitasiri
Finished
۰۸:۳۰
Nadroga
۲
۰
Nasinu FC
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL Western Australia
Armadale
۰
۱
Inglewood United
Finished
۱۱:۳۰
Perth RedStar FC
۴
۲
Sorrento SC
Finished
۱۱:۳۰
Perth
۱
۱
Bayswater City
inprogress
۱۳:۳۰
Stirling Lions
۰
۱
Floreat Athena
inprogress
۱۳:۳۰
Perth Glory NPL
-
-
Cockburn City
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Australia NPL Victoria 3
Melbourne City NPL
۵
۰
Springvale White Eagles
Finished
۰۸:۳۰
Nunawading City
۴
۲
Melbourne Victory U21
Finished
۰۹:۳۰
  Japan L2 League Women
FC Yamato Sylphid (W)
۲
۱
Veertien Mie (W)
Finished
۰۸:۳۰
Norddea Hokkaido (W)
۰
۵
JFA Academy (W)
Finished
۰۸:۳۰
Fukuoka Anclas (W)
۰
۳
Diavorosso Hiroshima (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group B
Sportivo Estudiantes
۲
۱
Atletico Camioneros
Finished
۰۵:۰۰
  Chile Segunda Division
Trasandino Los Andes
۱
۰
Iberia
Finished
۰۲:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
3 de Febrero
۰
۰
Rubio nu
Finished
۰۲:۰۰
Sportivo Luqueno
۱
۱
Pastoreo FC
Finished
۰۴:۱۵
  Armenia Premier League
Alashkert
-
-
Pyunik Yerevan
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Noravank
-
-
BKMA Yerevan
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group B
Jablonec B
۰
۰
TJ Sokol Zapy
inprogress
۱۲:۴۵
Slovan Liberec B
۰
۱
FK Prepere
inprogress
۱۳:۰۰
  Singapore Premier League
Tanjong Pagar United FC
۱
۰
Tampines Rovers FC
inprogress
۱۴:۰۰
Hougang United FC
۰
۰
Balestier Khalsa FC
inprogress
۱۴:۰۰
  Australia New South Wales League One
SD Raiders FC
۰
۰
Hills United Brumbies
inprogress
۱۳:۳۰
Hakoah Sydney City East
۰
۲
St. George Saints
inprogress
۱۳:۳۰
Bonnyrigg White Eagles
۲
۰
Mounties Wanderers
inprogress
۱۳:۳۰
Blacktown Spartans
۰
۰
Northern Tigers
inprogress
۱۳:۳۰
St George City FA
۰
۰
Central Coast Mariners Academy NPL
inprogress
۱۳:۳۰
NWS Spirit
۱
۰
Western Sydney Wanderers NPL
inprogress
۱۴:۰۰
  Malaysia Liga M3
Malaysia University
۰
۰
KSR Sains
inprogress
۱۳:۱۵
Real Chukai
۳
۲
Harini KS FC
inprogress
۱۳:۱۵
PIB FC
۱
۰
Kijang Rangers FC
inprogress
۱۳:۱۵
  Australia FFA Cup
Olympia FC Warriors
۱
۳
South Hobart
inprogress
۱۳:۰۰
Devonport City
۱
۰
Kingborough Lions
Finished
۰۹:۰۰
  Australia Victoria NPL 2 Youth
Manningham United Blues U21
۱
۲
Langwarrin U21
Finished
۰۷:۳۰
Brunswick City SC U21
۲
۱
Goulburn Valley Suns U21
Finished
۰۷:۳۰
Werribee City U21
۰
۱
Moreland Zebras U21
Finished
۰۷:۱۵
North Geelong U21
۹
۱
Moreland City U21
Finished
۰۷:۱۵
  Czech Republic 1. Liga U19
Opava U19
۲
۱
Banik Ostrava U19
inprogress
۱۲:۴۵
Viktoria Plzen U19
۱
۱
Slavia Prague U19
inprogress
۱۳:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
South Melbourne (W)
۹
۰
Bayside Utd (W)
Finished
۱۰:۳۰
Alamein FC (W)
۱
۲
Heidelberg United (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Australia South Australia State League 1
Modbury Jets
۶
۳
Fulham United FC
Finished
۱۰:۰۰
Eastern United
۰
۱
Adelaide Blue Eagles
Finished
۱۰:۰۰
West Adelaide
۴
۱
Para Hills Knights
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Victory
۰
۳
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۱۰:۰۰
Port Adelaide Pirates
۰
۰
Playford Patriots
inprogress
۱۴:۰۰
  Australia Tasmania Championship
New Town Eagles
۰
۲
Hobart United
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Adamstown Rosebud FC
۳
۴
Cooks Hill United
Finished
۰۸:۳۰
Weston Workers
۲
۲
Newcastle Olympic
Finished
۰۹:۰۰
Maitland
۰
۰
Lambton Jaffas FC
Cancelled
۰۹:۳۰
  Venezuela Primera Division
Aragua FC
۰
۱
Portuguesa FC
Finished
۰۱:۴۵
Estudiantes de Mérida
۲
۰
Mineros de Guayana
Finished
۰۴:۰۰
  Kazakhstan 1. Division
FC Astana Reserves
۵
۱
FK Igilik
inprogress
۱۲:۳۰
  Nepal C Division
Sanepa Club
۱
۱
Birgunj Youth Academy
Finished
۱۱:۳۰
  Serbia U19 League
Vodovac U19
۳
۲
Crvena Zvezda U19
inprogress
۱۳:۳۰
FK Partizan Belgrade U19
۲
۰
OFK Beograd U19
inprogress
۱۲:۳۰
FK Graficar U19
۰
۱
Cukaricki U19
inprogress
۱۳:۳۰
Spartak Subotica U19
۰
۰
FK Rad Belgrade U19
inprogress
۱۳:۳۰
Mava abac U19
۱
۱
Zemun U19
inprogress
۱۳:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Marconi Stallions
۱
۱
Sydney FC U21
inprogress
۱۳:۳۰
Manly United FC
۲
۰
Apia Leichhardt Tigers
inprogress
۱۳:۳۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Perth Redstar FC (W)
۵
۰
Curtin University FC (W)
inprogress
۱۳:۳۰
  Hungary U19 1st Division
Kisvarda FC U19
۱
۰
Nyiregyhaza U19
inprogress
۱۲:۳۰
Gyori ETO FC U19
۱
۱
Vasas Budapest U19
inprogress
۱۳:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Samford Rangers FC
۵
۱
Holland Park Hawks
Finished
۱۲:۰۰
  Australia NSW Premier League Youth
Manly United FC U20
۱
۲
APIA Leichhardt Tigers U20
Finished
۱۱:۳۰
Mt Druitt Town Rangers U20
۰
۰
Blacktown City U20
Finished
۰۶:۳۰
Marconi Stallions U20
۰
۵
Sydney FC U20
Finished
۱۱:۱۵
  Turkey U19 Elit Ligi
Goztepe SK U19
۱
۰
Giresunspor U19
inprogress
۱۳:۳۰
Torku Konyaspor U19
-
-
Alanyaspor U19
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Australia FNT Darwin Premier League
Mindil Aces
۲
۰
Port Darwin FC
Finished
۱۱:۰۰
  Australia Capital Territory Premier League Women
Belconnen United (W)
۶
۱
Tuggeranong United (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Capital Territory NPL 2
White Eagles FC
۸
۰
Wagga City Wanderers
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL Youth Western Australia
Armadale U20
۳
۲
Inglewood United U20
Finished
۰۹:۳۰
Balcatta U20
۲
۵
Gwelup Croatia U20
Finished
۰۹:۳۰
Perth RedStar U20
۶
۱
Sorrento U20
Finished
۰۹:۳۰
Perth U20
۳
۱
Bayswater City U20
Finished
۰۹:۳۰
Stirling Macedonia U20
۰
۱
Floreat Athena U20
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Weston Workers Reserves
۱
۶
Newcastle Olympic Reserves
Finished
۰۷:۰۰
Adamstown Rosebud Reserves
۲
۰
Cooks Hill United FC Reserve
Finished
۰۶:۳۰
  United States USL League Two
Texas United
۲
۲
Mississippi Brilla
Finished
۰۴:۳۰
Seacoast United Phantoms
۴
۰
Western Mass Pioneers
Finished
۰۳:۳۰
Midwest United (W)
۱
۰
Lansing City
Finished
۰۳:۳۰
Ocean City Noreasters
۲
۱
Philadelphia Lone Star FC
Finished
۰۳:۳۰
  Colombia Primera B
Bogota FC
۱
۱
Deportes Quindio
Finished
۰۳:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Toronto FC II
۲
۶
Chicago Fire FC II
Finished
۰۳:۳۰
New England Revolution II
۱
۰
Philadelphia Union II
Finished
۰۳:۳۰
  Australia Capital Territory U23
Monaro Panthers U23
۱
۳
Belconnen United U23
Finished
۰۹:۴۵
O'Connor Knights U23
۵
۲
West Canberra Wanderers FC U23
Finished
۰۷:۱۵
  Slovakia I Liga Women
Union Nove Zamky (W)
۲
۰
MFK Ruzomberok (W)
inprogress
۱۲:۳۰
  Russia FNL 2, Group 2
FK Yenisey Krasnoyarsk II
-
-
Zvezda Sankt-Peterburg
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Russia FNL 2, Group 4
Novosibirsk FK
-
-
FC Tyumen
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group A
FK Banik Sokolov
۲
۰
SK Benesov
inprogress
۱۲:۴۵
FK Kraluv Dvur
۱
۰
FK Admira Praha
inprogress
۱۳:۰۰
  Czech Republic 3. Liga - MSFL
SK Sigma Olomouc 2
۳
۰
FC Vratimov
inprogress
۱۲:۴۵
  Czech Republic 4. Liga
Bzenec
۰
۱
Slavicin
inprogress
۱۲:۴۵
Breclav
۰
۱
TJ Start Brno
inprogress
۱۲:۴۵
Neratovice Byskovice
۳
۰
FC Chomutov
inprogress
۱۲:۴۵
Sparta Kutna Hora
۳
۱
Sokol Libis
inprogress
۱۲:۴۵
Havlickuv Brod
۲
۳
Sokol Tasovice
inprogress
۱۳:۰۰
  Russia Supreme Division Women
Zvezda 2005 Perm (W)
۰
۰
FC Lokomotiv Moscow (W)
inprogress
۱۲:۳۰
  Australia NPL Youth Queensland
Eastern Suburbs U23
۰
۰
Brisbane Olympic U23
Finished
۰۷:۳۰
  Australia Victoria State League 1
Altona City
۳
۰
Corio
inprogress
۱۲:۳۰
  Australia Queensland Premier League
Brisbane Strikers
۲
۱
Magpies Crusaders United
inprogress
۱۲:۳۰
  Australia New South Wales U20 League
Bonnyrigg White Eagles U20
۳
۱
Mounties Wanderers U20
Finished
۱۱:۱۶
SD Raiders U20
۲
۵
Hills United FC U20
Finished
۱۱:۳۰
  Russia FNL 2, Group 3
Dynamo Vladivostok
۳
۳
Saransk
Finished
۰۹:۳۰
Sakhalin Sakhalinsk
۲
۱
FK Kvant Obninsk
Finished
۰۹:۳۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Adelaide Victory Reserves
۰
۱
Adelaide Raiders Reserves
Finished
۰۷:۱۵
West Adelaide Reserves
۱
۱
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Modbury Jets Reserves
۳
۲
Fulham United Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Hills Hawks SC Reserves
۰
۱
Adelaide University SC Reserves
inprogress
۱۱:۴۵
Port Adelaide Pirates Reserves
۰
۰
Playford City Patriots Reserves
Finished
۱۱:۴۵
  World Friendly Club Matches
Croydon Kings Reserves
۰
۰
Cumberland United Reserves
Finished
۰۷:۱۵
Metro Stars Reserves
۱
۲
Adelaide Olympic FC Reserves
Finished
۰۷:۴۵
  Panama Liga Prom
Mario Mendez FC
۰
۰
UMECIT
Finished
۰۴:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Varde (W)
۱
۵
Aalborg Bk (W)
Finished
۱۵:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید